nasza strona internetowa Scuola Italiana Pizzaiolo może się dumnie pochwalić, że przyznaje dwa rodzaje certyfikatów, jeden dla studentów, drugi dla nauczycieli.

Certyfikaty dla studentów

Certyfikat ten potwierdza , że student przyswoił zdobytą wiedzę podczas kursu i zdał egzamin.

Certyfikaty dla nauczycieli

Certyfikat ten jest powiązany ze szkoleniem, które nasi nauczyciele ukończyli z nami: Certyfikowany Program Treningowy. Celem jest zdobycie umiejętności techniczno- dydaktyczne Master Isttruttori. Dzięki temu nasi nauczyciele doskonalą swoje umiejętności oraz są na bieżąco z nowinkami związanymi z tym biznesem. Certyfikat ten jest gwarancją jakości, rzetelności oraz profesjonalizmu.

Informacje i rejestracja

Jeśli chcesz wziąć udział w szkoleniu w naszym Poznańskim oddziale Scuola Italiana Pizzaioli skontaktuj się z Master Instruttori Szymonem Wiśniewskim (+48 885 101 141) lub napisz do nas: sz.wisniewski@fornoitalia.pl lub a.bartkowiak@fornoitalia.pl