Dlaczego warto nas wybrać?

Scuola Italiana Pizzaioli jest najstarszą szkołą znaną na całym świecie. Ponadto gwarantujemy, że nasi instruktorzy są najlepiej wykwalifikowani co potwierdza Certyfikat zgodny z wymaganiami ISO 9001. Dodatkowo szkoła jest dobrze znana na świecie dzięki magazynowi Pizza & Pasta Italiana – lider na rynku od 25 lat.

Ile trwa kurs?

Kurs trwa 5 dni po 8 godzin, od 8-16. Liczba godzin podzielona jest na teorię 10 h oraz praktykę 30 godzin.

Ile kosztuje kurs?

Kurs kosztuje 3000 netto +VAT

Jak mogę się zapisać?

Zadzwoń do Master Istruttore i zapisz się telefonicznie podając swoje dane osobowe i kontakt. Następnie zrób przelew, aby potwierdzić swój udział w szkoleniu.

Kiedy odbywa się najbliższy kurs?

Na naszej stornie www.fornoitalia.pl znajdują się informacje o kolejnych szkoleniach.

Gdzie mieści się siedziba?

Scuola Italiana Pizzaioli odział w Poznaniu zlokalizowana jest przy ul. Polskiej 14

Czy 40 godzin to wystarczająco aby nauczyć się robienia pizzy?

Szkolenie 40 godzinne jest zaplanowane i przygotowane tak, aby dać szansę tym którzy nie znają tajników tej pracy. Jest najszybszą i najskuteczniejszą drogą, aby pojąć wiedzę Pizzaiolo.  Szkolenie to pozwoli na pracę w pizzerii oraz na pracę samodzielną.

Nigdy nie miałem do czynienia z gastronomią, czy jest to kurs dla początkujących?

Tak, oczywiście. Jesteśmy przygotowani tak aby wyszkolić nawet te osoby które nigdy nie miały do czynienia z gastronomią. Jedyne czego wymagamy od ucznia to chęci oraz pasji!

Jestem już Pizzaiolo, ale nie posiadam certyfikatu. Czy ten kurs jest także dla mnie?

Tak, oczywiście! Nasz kurs jest ułożony w taki sposób, aby usystematyzować wiedzę osób, które mają już doświadczenie na tym polu.

Czy jest egzamin końcowy po ukończeniu kursu?

W ostatnim dniu kursu odbywa się egzamin wewnętrzny praktyczny oraz teoretyczny, aby ocenić poziom zdobytej wiedzy i umiejętności podczas kursu. Certyfikat jest wręczany tym, którzy pozytywnie ukończyli egzamin. Jeśli nie będziesz w stanie zaliczyć egzaminu, będziesz mógł podejść do niego raz jeszcze za darmo.

Czy zakwaterowanie  jest  w cenie kursu?

Nie. Koszt ten ponosi student, jednakże możemy pomóc w znalezieniu pokoju lub hotelu niedaleko szkoły.