Każdy nauczyciel Scuola Italiana Pizzaioli jest Master Istruttore z Certyfikowanym Programem Nauczania.

Jak zostali nauczycielami naszej szkoły

Master Istruttori Scuola Italiana Pizzaioli są profesjonalnymi nauczycielami, wyselekcjonowanymi poprzez długi i żmudny proces szkoleniowy zawierający kilka etapów.

Pierwsza selekcja

Pierwsza selekcja studentów jest przeprowadzona na podstawie curriculum vitae i rozmowie kwalifikacyjnej.

Trening

Kandydaci, którzy przeszli wstępne kwalifikacje odbywają szkolenie, które zawiera kilka etapów:

• Nauka metod nauczania
  • Udział w kursie specjalistycznym dla profesjonalistów
  • Certyfikowany kurs

Certyfikowany Kurs

Kurs ten ma na celu zakończenie treningu naszych aspirujących Master Istruttori. Egzaminowani są przez profesjonalistów z zewnątrz, którzy na końcu każdego dnia szkolenia weryfikują poziom studentów poprzez różnego rodzaju testy.

Organ certyfikujący i Komisja Techniczna

Wiarygodność i zawartość szkolenia jest weryfikowana przez Organ Certyfikujący ISO 9001. Tylko ci, którzy na koniec kursu zdadzą pozytywnie test i zadanie końcowe wyznaczone przez Komisje Techniczną będą dumnymi posiadaczami tytułu Master Istruttore z Certyfikowanym Szkoleniem.